Máxima MC
Online Media
Máxima MC
mmc.nl
Online Media

Máxima MC is een online mediakanaal in Nederland. Presscloud volgt het als een digitale titel voor media-outreach en het opbouwen van perslijsten.

PR-doelprofiel

Máxima MC bereiken met het juiste verhaal.

Máxima MC is een online media met 3 journalisten in de Presscloud-database. Je maakt de meeste kans met een persoonlijke pitch die aansluit op wat een journalist recent publiceerde.

Máxima MC is het waard om te pitchen wanneer jouw nieuws geschikt is voor een online mediakanaal in Nederland. Als je digitale redactionele zichtbaarheid zoekt en jouw verhaal relevant is voor deze markt, kan het op je medialijst thuishoren.

Presscloud trackt 3 journalisten bij Máxima MC, verspreid over de verschillende redacties. Deze pagina vat samen wat het medium covert, welke verhalen kans maken, en hoe je effectief de redactie benadert.

Medium in cijfers
3
journalisten getrackt

Wat covert Máxima MC

Máxima MC is een in Nederland gevestigd online mediakanaal met een digitale newsroom-aanwezigheid die door Presscloud wordt gevolgd. Er zijn hier geen desklabels beschikbaar, dus je pitch moet passen bij het type outlet en duidelijk relevant zijn voor het publiek en de markt.

Hoe je succesvol pitcht aan Máxima MC

Benader Máxima MC met een compacte pitch die is afgestemd op een online outlet in Nederland. Maak je insteek vanaf de eerste regels duidelijk. Leg uit waarom het nieuws nu belangrijk is, waarom het relevant is voor deze markt en wat het bruikbaar maakt voor een digitale redactionele omgeving. Omdat hier geen desklabels staan, is het slim om je onderwerpregel specifiek te houden en je persbericht makkelijk scanbaar te maken.

Wat is een pitch? Lees de uitleg in de begrippenlijst

Pitch checklist
Stem je verhaal af op een online mediakanaal in Nederland
Houd de onderwerpregel duidelijk en specifiek
Begin meteen met de nieuwsinsteek
Leg de relevantie voor de Nederlandse markt uit
Maak het persbericht snel scanbaar
Stuur het naar de meest relevante contactpersoon in je perslijst
Bereik de journalisten van Máxima MC met Presscloud
Bouw je perslijst, schrijf je persbericht en verstuur in vijf minuten.
Start je gratis proefperiode →
14 dagen gratis · geen creditcard
FAQ

Veelgestelde vragen over Máxima MC

Antwoorden op de meest gestelde vragen. Mis je iets? Neem contact op.

Stuur een duidelijke, relevante pitch die past bij een online mediakanaal in Nederland en de nieuwswaarde meteen duidelijk maakt.
Presscloud identificeert Máxima MC als een online mediakanaal in Nederland. Er staan hier geen desklabels vermeld, dus je pitch moet passen bij dat format en die markt.
Gebruik Presscloud om een gerichte perslijst voor Máxima MC en de andere outlets die bij jouw verhaal passen op te bouwen, en stuur daarna een gerichte pitch naar de meest relevante contactpersoon.
Dat kan, als jouw verhaal echt relevant is voor een online mediapubliek in Nederland en is gepresenteerd met een duidelijke digitale nieuwsinsteek.
Máxima MC wordt door Presscloud gevolgd als een digitaal outlet in Nederland. Voor outreach is de fit het belangrijkst: een scherpe pitch en sterke relevantie tellen meer dan alleen grootte.
Start nu

Bouw consistent media-aanwezigheid op bij Máxima MC

Met Presscloud bereik je in vijf minuten de juiste journalist met het juiste verhaal.

79.894 journalisten in onze database · 52.752 publicaties gerealiseerd door klanten