Health.nl
Online Media
Health.nl
www.health.nl
Online Media

Health.nl is een Nederlands online media-outlet. De redactionele structuur omvat de desks Fit & healthy, Sport, Beauty en Lifestyle.

PR-doelprofiel

Health.nl bereiken met het juiste verhaal.

Health.nl is een online media met 2 journalisten in de Presscloud-database. De redactie schrijft vooral over Fit & Gezondheid, Sport, Beauty, Lifestyle. Je maakt de meeste kans met een persoonlijke pitch die aansluit op wat een journalist recent publiceerde.

Health.nl is het waard om te pitchen wanneer je nieuws past bij consumentenhoekjes rond gezondheid, wellness, sport, beauty of lifestyle in Nederland. Het kan relevant zijn als je een online titel met duidelijke onderwerpdesks wilt bereiken. Je verhaal moet passen bij het type outlet en bij een van de bekende desks.

Presscloud trackt 2 journalisten bij Health.nl, verspreid over de verschillende redacties. Deze pagina vat samen wat het medium covert, welke verhalen kans maken, en hoe je effectief de redactie benadert.

Medium in cijfers
2
journalisten getrackt
Redactiestructuur

2 journalisten, verspreid over de verschillende redacties

De grootste redacties uitgelicht. Journalisten kunnen bij meerdere redacties horen, dus de tegels tellen niet op tot het totaal.

Bekijk individuele journalisten →
Fit & Gezondheid
2
journalisten
Sport
2
journalisten
Beauty
1
journalisten
Lifestyle
1
journalisten

Wat covert Health.nl

Health.nl dekt de redactie via de desks Fit & healthy, Sport, Beauty en Lifestyle. Dat geeft je een duidelijke leidraad voor hoe je een persbericht of pitch voor deze Nederlandse online mediatitel insteekt.

Beats waar de redactie op leunt

Wat is een beat? Lees de uitleg in de begrippenlijst

Fit & Gezondheid
Sport

Hoe je succesvol pitcht aan Health.nl

Pitch Health.nl met een duidelijke digitale invalshoek die past bij een van de genoemde desks: Fit & healthy, Sport, Beauty of Lifestyle. Houd je mail compact en maak de relevantie meteen duidelijk in de onderwerpregel en de eerste zin. Een goede match begint met het juiste desklabel en een eenvoudige uitleg waarom dit nieuws belangrijk is voor het online publiek van dit outlet in Nederland.

Wat is een pitch? Lees de uitleg in de begrippenlijst

Pitch checklist
Koppel je verhaal aan Fit & healthy, Sport, Beauty of Lifestyle
Noem de meest relevante desk in je onderwerpregel
Houd je pitch kort en makkelijk scanbaar
Leg uit waarom het verhaal past bij een online media-outlet
Maak de relevantie lokaal voor Nederland
Stuur alleen een persbericht als de invalshoek duidelijk en actueel is
Bereik de journalisten van Health.nl met Presscloud
Bouw je perslijst, schrijf je persbericht en verstuur in vijf minuten.
Start je gratis proefperiode →
14 dagen gratis · geen creditcard
FAQ

Veelgestelde vragen over Health.nl

Antwoorden op de meest gestelde vragen. Mis je iets? Neem contact op.

Begin met een compacte pitch die duidelijk past bij Health.nl en een van de desks: Fit & healthy, Sport, Beauty of Lifestyle. Een relevante invalshoek en heldere framing zijn het belangrijkst.
Je kunt verhalen pitchen die aansluiten op de desks die Health.nl openbaar laat zien: Fit & healthy, Sport, Beauty en Lifestyle. De veiligste aanpak is om je invalshoek nauw te laten aansluiten op een van die labels.
Pitch de desk die het best bij je verhaal past. Presscloud helpt je een gerichte perslijst samen te stellen voor Health.nl en andere relevante outlets, en daarna stuur je je pitch rechtstreeks.
Health.nl is een gevestigde online mediatitel met meerdere desks. Voor PR-doeleinden benader je deze titel het best met een gefocust, desk-specifiek verhaal in plaats van een generieke massapitch.
Een goed persbericht voor Health.nl is helder, relevant en makkelijk onder te brengen bij Fit & healthy, Sport, Beauty of Lifestyle. Het moet snel laten zien waarom het verhaal past bij deze Nederlandse online outlet.
Start nu

Bouw consistent media-aanwezigheid op bij Health.nl

Met Presscloud bereik je in vijf minuten de juiste journalist met het juiste verhaal.

79.894 journalisten in onze database · 52.752 publicaties gerealiseerd door klanten