Qualis Magazine
Magazines
Qualis Magazine
www.qualis.nl
Magazines

Qualis Magazine is een magazine in Nederland. Het titel heeft een Lifestyle-redactie.

PR-doelprofiel

Qualis Magazine bereiken met het juiste verhaal.

Qualis Magazine is een magazines met 2 journalisten in de Presscloud-database. De redactie schrijft vooral over Lifestyle. Je maakt de meeste kans met een persoonlijke pitch die aansluit op wat een journalist recent publiceerde.

Qualis Magazine is de moeite waard om te pitchen wanneer jouw verhaal past bij lifestyle-coverage in Nederland. Het kan relevant zijn als je een duidelijke lifestyle-invalshoek hebt en een persbericht dat werkt voor een magazineformat.

Presscloud trackt 2 journalisten bij Qualis Magazine, verspreid over de verschillende redacties. Deze pagina vat samen wat het medium covert, welke verhalen kans maken, en hoe je effectief de redactie benadert.

Medium in cijfers
2
journalisten getrackt
168
geschatte websitebezoekers per maand
Redactiestructuur

2 journalisten, verspreid over de verschillende redacties

De grootste redacties uitgelicht. Journalisten kunnen bij meerdere redacties horen, dus de tegels tellen niet op tot het totaal.

Bekijk individuele journalisten →
Lifestyle
1
journalisten

Wat covert Qualis Magazine

Qualis Magazine brengt lifestyle via de Lifestyle-redactie. Op basis van de beschikbare newsroomgegevens moet een relevante pitch duidelijk bij die redactie passen en een lifestylegericht verhaal voor een magazinepubliek neerzetten.

Beats waar de redactie op leunt

Wat is een beat? Lees de uitleg in de begrippenlijst

Hoe je succesvol pitcht aan Qualis Magazine

Pitch Qualis Magazine met een gerichte lifestyle-invalshoek en een duidelijke reden waarom jouw nieuws in een magazine thuishoort. Houd je persbericht beknopt, maak het kernidee snel duidelijk en koppel het rechtstreeks aan de Lifestyle-redactie. Als je een medialisjst opbouwt in Presscloud, neem Qualis Magazine dan op wanneer jouw verhaal echt lifestylegedreven is en geschikt is voor een Nederlandse magaginetitel.

Wat is een pitch? Lees de uitleg in de begrippenlijst

Pitch checklist
Begin met een duidelijke lifestyle-invalshoek
Laat je verhaal aansluiten op de Lifestyle-redactie
Schrijf voor een magazinepubliek
Houd het persbericht beknopt
Maak de nieuwswaarde snel duidelijk
Pitch alleen als de match helder is
Bereik de journalisten van Qualis Magazine met Presscloud
Bouw je perslijst, schrijf je persbericht en verstuur in vijf minuten.
Start je gratis proefperiode →
14 dagen gratis · geen creditcard
FAQ

Veelgestelde vragen over Qualis Magazine

Antwoorden op de meest gestelde vragen. Mis je iets? Neem contact op.

Begin met een persbericht of pitch die duidelijk past bij de lifestyle-coverage van Qualis Magazine. Presscloud helpt je een gerichte perslijst op te bouwen en relevante media te benaderen met een gefocuste pitch.
Qualis Magazine heeft een Lifestyle-redactie. Je pitch moet duidelijk bij dat onderdeel van de coverage passen.
Pitch de meest relevante redactionele contactpersoon voor de invalshoek van jouw verhaal. Presscloud helpt je geschikte mediatargets te vinden en outreach te organiseren naar titels zoals Qualis Magazine.
Qualis Magazine is een relevant medium wanneer jouw nieuws een sterke lifestyle-invalshoek heeft en past bij een magazine in Nederland. De match is belangrijker dan het versturen van een brede, generieke release.
Qualis Magazine heeft op basis van de beschikbare data een bescheiden digitale voetafdruk. Je benadert het het best met een gerichte story die nauw aansluit op de bekende coverage.
Start nu

Bouw consistent media-aanwezigheid op bij Qualis Magazine

Met Presscloud bereik je in vijf minuten de juiste journalist met het juiste verhaal.

79.894 journalisten in onze database · 52.752 publicaties gerealiseerd door klanten