Walfoot.be
Online Media
Walfoot.be
www.walfoot.be ·Belgium
Online Media

Walfoot.be is een Franstalige Belgische mediaorganisatie die zich richt op uitgebreide voetbalverslaggeving, variërend van de hoogste klasse Jupiler Pro League tot lagere provinciale divisies. Het richt zich op voetballiefhebbers die op zoek zijn naar het laatste nieuws, wedstrijdresultaten, interviews en updates over teams, spelers en competities zowel binnen België als internationaal. Bekend om zijn uitgebreide inhoud, waaronder live-updates, forums en interactieve functies, dient Walfoot.be als een primaire bron voor actuele voetbalinformatie in België.

PR-doelprofiel

Walfoot.be bereiken met het juiste verhaal.

Walfoot.be is een online media met 3 journalisten in de Presscloud-database. De redactie schrijft vooral over Sport, Economie en Finance, Industrie. Je maakt de meeste kans met een persoonlijke pitch die aansluit op wat een journalist recent publiceerde.

Walfoot.be is een toonaangevend Belgisch medium. Hieronder lees je wat de redactie covert en hoe je er met je nieuws terechtkomt.

Presscloud trackt 3 journalisten bij Walfoot.be, verspreid over de verschillende redacties. Deze pagina vat samen wat het medium covert, welke verhalen kans maken, en hoe je effectief de redactie benadert.

Medium in cijfers
3
journalisten getrackt
4.5K
geschatte websitebezoekers per maand
Afgelopen 30 dagen
775
artikelen door Presscloud getrackt
Vers van de pers

Recent verschenen in Walfoot.be

Een greep uit wat er recent verscheen in Walfoot.be.

Redactiestructuur

3 journalisten, verspreid over de verschillende redacties

De grootste redacties uitgelicht. Journalisten kunnen bij meerdere redacties horen, dus de tegels tellen niet op tot het totaal.

Bekijk individuele journalisten →
Sport
3
journalisten
Economie en Finance
1
journalisten
Industrie
1
journalisten

Wat covert Walfoot.be

Walfoot.be bericht over een breed scala aan maatschappelijke onderwerpen. Verhalen met nieuwswaarde, een unieke invalshoek of een sterke onderbouwing maken de meeste kans op een plaatsing.

Beats waar de redactie op leunt

Wat is een beat? Lees de uitleg in de begrippenlijst

Sport
Voetbal
Overige sporten

Hoe je succesvol pitcht aan Walfoot.be

Mail persoonlijk naar de specifieke journalist in plaats van het algemene redactie-adres. Begin met een duidelijke nieuwswaarde, leg uit waarom dit nu speelt en bied bronnen aan voor verdieping.

Wat is een pitch? Lees de uitleg in de begrippenlijst

Pitch checklist
✓ Persoonlijk geadresseerd aan journalist
✓ Nieuwswaarde in eerste twee zinnen
✓ Minimaal 48 uur leadtime
✓ Verifieerbare bronnen genoemd
✓ Geen marketingtaal
✓ Concrete vervolgsuggestie
Bereik de journalisten van Walfoot.be met Presscloud
Bouw je perslijst, schrijf je persbericht en verstuur in vijf minuten.
Start je gratis proefperiode →
14 dagen gratis · geen creditcard
FAQ

Veelgestelde vragen over Walfoot.be

Antwoorden op de meest gestelde vragen. Mis je iets? Neem contact op.

Begin met een verhaal dat nieuwswaarde of een unieke invalshoek heeft. Pitch persoonlijk naar de juiste journalist en reken op minimaal 48 uur doorlooptijd. Grotere verhalen kunnen enkele weken vergen.
De redactie van Walfoot.be schrijft onder meer over Sport, Economie en Finance, Industrie. Verhalen met aantoonbare nieuwswaarde binnen deze thema's maken de meeste kans op een plaatsing.
De website van Walfoot.be trekt ongeveer 4.5K bezoekers per maand.
Een korte, persoonlijke pitch met de kern in de eerste twee zinnen werkt beter dan een generiek persbericht. Verstuur je persbericht als link of bijlage, niet als hoofdtekst van de e-mail.
Kijk welke redactie over jouw onderwerp schrijft en zoek de journalist die dat thema covert. In de redactiestructuur hierboven zie je per redactie hoeveel journalisten Presscloud trackt, zodat je gericht kunt pitchen in plaats van naar het algemene redactie-adres te mailen.
Journalisten benaderen kost niets: een plaatsing verdien je met een goed verhaal, niet met budget. Met Presscloud stel je een perslijst samen, schrijf je je persbericht en verstuur je het rechtstreeks naar de juiste journalisten. Je kunt 14 dagen gratis proberen, zonder creditcard.
Start nu

Bouw consistent media-aanwezigheid op bij Walfoot.be

Met Presscloud bereik je in vijf minuten de juiste journalist met het juiste verhaal.

79.894 journalisten in onze database · 52.752 publicaties gerealiseerd door klanten